Kam te nesejo krila?

Skoči na zadnjo objavo...

Delo v Avstriji

Dodan: 27.12.12 @15:20:16

Sibila in Eva

Gost

Trummer osebni servis d.o.o.

VAM ZELI USPESNO PRIHAJAJOCE LETO 2013

z januarjem zacenjamo s ponovnim iskanjem delavcev, ki jih zanima delo v sosednji Avstriji!!!!

Vljudno vabljeni v naso poslovalnico v Mb.

kontakt: 040416110 ali 040416111

0     0

nategus

Gost

Bla bla bla bla ... A ste sploh že komu zrihtal delo?

0     0

Poldi

Gost

Meni so delo zrihtali v parih dneh, je pa res, da imam iskan poklic&nobenih težav z znanjem nemškega jezika.

Sicer smo dokaj hitro zaključili s sodelovanjem, ker sem se zaposlil direkt pri firmi (čez 2.meseca), na katero so me napotili delati (to je dobra odsokčna deska za vse, ki iščete delo direkt v neki firmi.

Nasplošno gledano podjetje Trummer ni niti tako slabo (plačila po avstrijski zakonodaji, zaposlen&zavarovan v Avstriji, spodobno plačilo, ampak leasing firma je leasing firma, zato Vam naj bo le odskočna deska v neko fiks podjetje, drugače pa je moje načelo, da se izogibam leasing firm.

Vso srečo vsem

0     0

Valerija

Gost

PO NEKAJ LETIH SEM UGOTOVILA DA JE ZADNJI ČAS ZA NEKAJ NOVEGA. DA BO LAŽJE RAZUMETI SO MI UKINILI DELO ANALITIK, PLANER, PREJ POSLOVNI SEKRETAT. SEM EKONOMIST, AMPAK VZELA BI NEKAJ MANJ ODGOVORNEGA ALI PAČ KAJ PONUJATE.

SEM POROČENA, SIN JE ŠTUDENT 2. LETNIKA FERI. VEM, DA BO TDI ON PO DIPLOMI ODŠEL V TUJINO. MI SMO RAVNO ZGREŠENA GENERACIJA, PA JA DOMA. PA NI TAKO. GOVORIM NEMŠKO IN ANGLEŠKO. PA ŠE VEČ RAZNIH POTRDIL O OPRAVLJENIH TEČAJIH IN DODATNIH ZNAJIH.

POKLIČITE ME ALI MI POŠLJITE E-POŠTO valerija.rojc64@gmail.si in telefon gsm 030305878.

HVALA ZA VSE PONUDVE IN TUDI VAM SREČNO 2013.

0     0

Sibila

Gost

Pozdravljeni,

res so nekateri profili iskani bolj kot drugi....naceloma si pa prizadevamo zaposliti cim vec kandidatov...

in tako kot je komentiral gospod iz prejsnjega posta....vzamete nas lahko kot odskocno desko

0     0

milan

Gost

popoklicu sem ključavničar z20letno prakso in dobrim znanjem dela značrti insestavljnje in varenje, imel sem obgrt.in ker več ni šlo sem se odločil da grem nekam delat.star sem53let.leppozdrav.

0     0

Stane

Gost

Spoštovani,

moje ime je Stane. Po poklicu sem kvalificiran parketar oziroma polagalec talnih oblog.

Zainteresiran sem za delo v Avstriji. Prosim, da me kontaktirate na e-mail: lkerzic@gmail oziroma na GSM 040179 632.

Stane

0     0

k

Gost

zanima me ali je to ponudba samo za zaposlitev, ali tudi za delo s svojim podjetjem v tujini...

0     0

Donko

Gost

Delo v Avstriji uredim elektrikarju z vsaj 2 letnimi delovnimi izkušnjami. - Pogoj: osnovno znanje nemškega jezika, samostojnost pri delu, zanesljivost, natančnost, lasten prevoz do podjetja; seveda za manjšo provizijo.

Nisem firma, še manj nekdo, ki bi se želel okoristiti na račun nekoga.

V kolikor koga zanima, naj pusti svoj mail&ga kontaktiram. Delo se izvaja po vsej Avstriji za avstrijsko firmo s sedežem v Graz-u.

Lp.

0     0

ellan

Gost

za katero firmo gre ? povej naslov in ime firme.

0     0

Mateja

Gost

Iscemo pomocnika za vzdrzevanje smucisc v Avstriji (podjetje je iz Gradca, dela se v Salzburgu). Zazeljene izkusnje iz elektro podrocja ali kljucavnicarstva. Pogovorno znanje nemskega jezika je pogoj. Z delom se pricne v ponedeljek, 30.7.18.
Placilo po avstrijski kolektivni pogodbi.

Vec info na: 040 696 695.
0     0

Samo

Gost

Mogoče bi, sam ne govorim nemško.

0     0
OPOZORILO: STA potovanja ne prevzema odgovornosti za komentarje obiskovalcev. Komentarji so odraz osebnega mnenja posameznikov. Pridržujemo si pravico do neobjave ali izbrisa tem.

All we do is travel

Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Preberite več o piškotih.

STA potovanja
Trg Ajdovščina 1, 1000 Ljubljana

080 47 42

info@stapotovanja.com

Vsak delavnik nas med 8. in 17. uro dobite na telefonskih številkah:

LJUBLJANA
T: 01/ 439 16 90
T: 01/ 439 16 91
M: 041 612 711
L: Ajdovščina 1, Ljubljana

ZAGREB
T: +385 1 488 63 40