Kam te nesejo krila?

Skoči na zadnjo objavo...

IŠČEM DELO V NEMČIJI(VOZNIK VSEH KATEGORIJ).....

Dodan: 22.11.13 @00:04:05

LKW fahrer

Gost

Star sem 29 let iz Kopra, po poklicu voznik vseh kategorij z izkušnjami kot taksist, voznik dostave, mednarodna špedicija na kombiju, solo kamionu in šleperju, nekaj tudi na tandemki... imam kodo 95 in tudi izpit D kategorije-avtobus vendar brez izkušenj... Delal sem tudi že kot skladiščnik, viličarist, razna dela v proizvodnji, honorarno pa tudi kot receptor in sobar v hotelu... se hitro učim vsakega dela in delal bi karkoli... angleško govorim tekoče in srbo-hrvaško, nemško se še učim zaenkrat sem na osnovah... Sprejmem kakršnokoli delo da je le plačano in da je delodajalec resen in pošten za razliko od večine tu v SLO!!!

Najraje bi šel v Nemčijo, lahko pa tudi Avstrija...

LP

0     0

Pot

Gost

Prav tako sluzbo, med drugim, iscem tudi jaz v Nemciji in Avstriji, ceprav sem ekonomist. Iscem Auslieferungsfahrer dela, za dostavo, samo, da ni prodaja. Po internetu se najde veliko takih sluzb, poslal sem ze precej dopisov, a ni se pozitivnega odgovora, parkrat sem tudi klical nekaj firm. Gre za dostavo vsega, od sadja, drugih izdelkov, tudi za soferja limuzine sem poslal. Problem je, da nimam takih izkusenj, ceprav sem veliko vozil kot predstavnik. Kot receno, boljse je iti tja za tako sluzbo kot se v tej gnili drzavi jebati s prodajo, zaenkrat se nimam srece.

0     0

MATitrans

Gost

Pozdravljeni,

vas mogoče zanima delo voznika šleperja na relaciji Italija-Anglija?

0     0

pot

Gost

Ce ste mene vprasali, ni mozno, ker nimam izpita za sleperje, imam samo za kategorijo B, torej do 3.5 tone. Drugace, ce bi pred leti pravilno mislil, pa bi sprejel tako relacijo in sluzbo. Imate morda kaksne manjse kombije?

0     0

MATItrans

Gost

Vprašanje je bilo namenjeno LKW fahrer ker je omenil izkušnje v špediciji.Na žalost nimamo nobenega kombija.

0     0

Robert

Gost

MATItrans,tudi sam sem voznik z izkušnjami v mednarodni špediciji. Bil sem tudi že v Angliji. Vozil sem veliko Benelux,Švedsko in ostale države. Kakšna je vaša ponudba,kakšno je delo,kako je z prostimi vikendi. Ker če voziš Anglijo si vikende z doma,tu pa se seveda pojavi vprašanje kakšno je za to plačilo. Malo predstavite za kakšno delo se sploh gre,se vozi pohištvo iz Italije ali kaj drugo,koliko strank itd

Sem Robert iz Ptuja. Lp

0     0

MATitrans

Gost

Pozdravljen Robert!

kot sem že omenil se opravljajo prevozi na relaciji Ita-Ang,seveda pa včasih pride tudi do kakšne izjeme.V večina primerih se nalaga do dve stranki prva se seveda ne plača vsaka druga pa 10 eur.Plačilo je 0.13 eur po Km,70 eur vikend,20 eur praznik.Tovor je različen od raznih strojev,gum,kartona,opek itd...

0     0

robi

Gost

Kaj to pomeni, prva se ne plača, vsaka druga pa?

0     0

MATitrans

Gost

če imate samo en naklad...primer natovorite 24t ne dobite plačanih 10 eur,če je strank več dobite plačanih 10 eur za vsako stranko samo za prvo stranko ne.Če imate 3 stranke dobite 20 eur.za 4 stranke 30 itd...

0     0

Robert

Gost

Prva stranka se normalno ne plača,plačajo se dodatni nakladi po 10 eur. Vas razumem. Kje pa imate sedež vašega podjetja ali kontakt da ne debatiramo po forumu in se lahko kaj dogovorimo.Delo poznam,bistven je pa reden dohodek in pa seveda kakšni prosti vikendi da nisi vedno z doma. Tudi vozniki smo ljudje z družinami in življenjem,kar da po pravici povem VEČINOMA naših delodajalcev ne spoštuje,zato so tudi primorani iskati voznike po sosednjih državah,kar pa ni edini vzrok.

0     0

MATitrans

Gost

kontaktirajte nas na matitransd.o.o@gmail.com

0     0

miki

Gost

ce te zanima delo voznika tovornjaka 12t dostava paletnega blaga do podjetij se lahko slišiva!

0     0

Ales

Gost

Zivim v Italiji ze 20 let in iscem sluzbo za voznika C,E kategorije.

0     0

miro

Gost

Prosim če mi lahko zaupas tvojo številko

0     0

davis

Gost

Vi iščete, jaz rabim!!!!

0     0

branko

Gost

iščem delo voznika,imam izkušnje po celi evropi,angliji,itd,na prikoličarju,tandemu,nimam pa adr,govorim nemško,angleško(ne ravno tekoče)ter nekaj italijansko.trenutno sem na zavodu.

če gdo rabi naj me prosim kontaktira na 070 391 205

lp branko

0     0

Primož

Gost

Pozdravljeni. 

Iščem delo voznika B ali C kategorije.

kot zaposlitev ali preko s.p.

Začetek dela "takoj". Sem iz Maribora

lp

Primož

0     0

mico

Gost

delo voznika tovarnjaka ili busa  maricic mico

0     0

Mojca

Gost

CE ste interesent poklicite mojca 031670128

0     0

Eric

Gost

ZAPOSLITEV V ANGLIJI:

V ANGLIJI ZAPOSLIJO večje število VOZNIKOV iz SLOVENIJE in bivše YU (lahko tudi starejši, starost NI ovira) C + E KATEGORIJE:
Zaradi širitve Angleško podjetje "TURNERS (SOHAM) LTD" zaposli več VOZNIKOV z vozniškim izpitom C+E kategorije.
Opis del in nalog:
Prevoz in dostava blaga po Angliji (lokalno, ni špedicija)
Usposabljanje traja cca en teden.
Za samo usposabljanje dobite tudi placano 65 L /na dan. Za izbrane kandidate v času usposabljanja, je zagotovljeno in brezplačno bivanje v Angliji.
Po uspešno opravljenem usposabljanju se sklene pogodba TAKOJ za redno zaposlitev s polnim delovnim časom.
Plača je vsak TEDEN in znaša MINIMALNO 450 funtov NETO na teden, PLUS DODATKI za nočno delo, vikend bonus, plačilo za malico.......,
stanovanje je zagotovljeno po zelo ugodni ceni.
POGOJI za prijavo:
- EU Vozniško dovoljenje C+E kategorije
- Koda 95
- Digitalna voznikova kartica
- Zaželeno osnovno znanje angleškega jezika ni pa pogoj
- Zaželene delovne izkušnje
Za voznike iz bivše YU se lahko uredijo tudi VIZE.

Več informacij na:
Email: eric.gmajner@turners-distribution.com
Resni kandidati lahko POKLIČETE tudi na Telefon: 00447522394640 (govorijo SLOVENSKO)

www.turners-distribution.com
turners-distribution.com|Od Vistaris http://www.vistaris.com

0     0

Eric

Gost

ZAPOSLITEV V ANGLIJI:

V ANGLIJI ZAPOSLIJO večje število VOZNIKOV iz SLOVENIJE in bivše YU (lahko tudi starejši, starost NI ovira) C + E KATEGORIJE:
Zaradi širitve Angleško podjetje "TURNERS (SOHAM) LTD" zaposli več VOZNIKOV z vozniškim izpitom C+E kategorije.
Opis del in nalog:
Prevoz in dostava blaga po Angliji (lokalno, ni špedicija)
Usposabljanje traja cca en teden.
Za samo usposabljanje dobite tudi placano 65 L /na dan. Za izbrane kandidate v času usposabljanja, je zagotovljeno in brezplačno bivanje v Angliji.
Po uspešno opravljenem usposabljanju se sklene pogodba TAKOJ za redno zaposlitev s polnim delovnim časom.
Plača je vsak TEDEN in znaša MINIMALNO 450 funtov NETO na teden, PLUS DODATKI za nočno delo, vikend bonus, plačilo za malico.......,
stanovanje je zagotovljeno po zelo ugodni ceni.
POGOJI za prijavo:
- EU Vozniško dovoljenje C+E kategorije
- Koda 95
- Digitalna voznikova kartica
- Zaželeno osnovno znanje angleškega jezika ni pa pogoj
- Zaželene delovne izkušnje
Za voznike iz bivše YU se lahko uredijo tudi VIZE.

Več informacij na:
Email: eric.gmajner@turners-distribution.com
Resni kandidati lahko POKLIČETE tudi na Telefon: 00447522394640 (govorijo SLOVENSKO)

www.turners-distribution.com
turners-distribution.com|

0     0

tomi

Gost

ALEKSANDER

Gost

VSE TO DRŽI KAR NAVAJA ERIK GMAJNER STVAR JE PA TAKA DA OD TARNERSA VSI POBEGNEJO KER DELAS 15 UR NA DAN PLACA JE 2200FUNTOV RABIS PA PLACAT STROŠKE NASTAVITVE HRANO SEVEDA NE POZABITE DA RABITE OSEBNI AVTO BREZ NJEGA STE MRZLI NAKONCU VAM OSTANE 1500 FUNTOV JE PA RES DA NEPOZNAJO NEPLACILA PA DA SO NEKATERI ANGLEŽI NACIJI POVEM IZ ISKUSENJ TAKO DA TURNERS FUSK OFF

0     0

Ivan

Gost

Sem Ivan iz Ljubljane iščem delo voznik avtobusa 00386 64 197 053

0     0

Jasmina

Gost

Pozdravjen, če ste zainteresirani za delo v Nemčiji nas kontaktirajte na tel.: 041 684 220

0     0
OPOZORILO: STA potovanja ne prevzema odgovornosti za komentarje obiskovalcev. Komentarji so odraz osebnega mnenja posameznikov. Pridržujemo si pravico do neobjave ali izbrisa tem.

All we do is travel

Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Preberite več o piškotih.

STA potovanja
Trg Ajdovščina 1, 1000 Ljubljana

080 47 42

info@stapotovanja.com

Vsak delavnik nas med 8. in 17. uro dobite na telefonskih številkah:

LJUBLJANA
T: 01/ 439 16 90
T: 01/ 439 16 91
M: 041 612 711
L: Ajdovščina 1, Ljubljana

ZAGREB
T: +385 1 488 63 40