Kam te nesejo krila?

Skoči na zadnjo objavo...

Delo na Kanarskih otokih

Dodan: 28.06.14 @12:46:09

dream

Registriran uporabnik

Pozdravljena , slučajno sem naletela na vaš komentar vem da je dolgo od tega . Zanima me kako ste si našla službo prek agencije sama ? ipd ? lp

0     0

Afroak

Gost

Zdravo,

sam sem delal na kanarskih 2 meseca, sem pa šel preko programa Delo v tujini, tako da mi je agencija vse zrihtala. Delal sem na otoku Lanzarote. umirjen otok z prijetno klimo. Delal sem v hotelu z 5 zvezdicami v F&B, v večini odnašanje hrane z bufeta, pomivalnica, pool bar. Znanje španščine je zelo zaželjeno, drugače znajo biti kar težave. Je pa življenje cenejše kot pri nas, bolj umirjeno pa tudi standard, torej plače so nižje.

0     0

Metulj

Gost

Tudi sam resno razmisljam o odhodu na Kanarske Otoke, zaradi dolocenih dogodkov v mojem zivlj., v zadnjih mesecih. Zelim si enostavno oditi, najeti stanovanje, se priceti uciti spansko & si na to poizkusiti najti sluzbo.

Financno mi najemnina in ostali stroski ne predstavljajo tezave, tudi ce sem 1leto brez dela.

- Je morda kdo tukaj s podobnimi zeljami? - Lahko poizkusimo skupaj & morda nam uspe!

Lp.

0     0

Denko

Registriran uporabnik

Tudi sam razmišljam o tem. Imaš kak kontakt, mail? Lp

0     0

Metulj

Gost

Seveda, da ga imam: tincek000000@gmail.com   Lp.

0     0

Maruša

Gost

Zdravo mene zelo interisiran tale zadeva. Mail. maus.lavric77@gmail.com 

0     0

merry

Gost

zdravo!

Mene zanimajo kakšne izkušnje, utisi, mnenja..o delu in življenju na kanarskih otokih

Če kdo karkoli ve bi bila zelo vesela če jih deli z mano

Lp

0     0
OPOZORILO: STA potovanja ne prevzema odgovornosti za komentarje obiskovalcev. Komentarji so odraz osebnega mnenja posameznikov. Pridržujemo si pravico do neobjave ali izbrisa tem.

All we do is travel

Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Preberite več o piškotih.

STA potovanja
Trg Ajdovščina 1, 1000 Ljubljana

080 47 42

info@stapotovanja.com

Vsak delavnik nas med 8. in 17. uro dobite na telefonskih številkah:

LJUBLJANA
T: 01/ 439 16 90
T: 01/ 439 16 91
M: 041 612 711
L: Ajdovščina 1, Ljubljana

ZAGREB
T: +385 1 488 63 40