Kam te nesejo krila?

Skoči na zadnjo objavo...

LEKTORIRANJE

Dodan: 02.09.14 @13:46:19

Maja

Gost

NUJNO potrebujem slovenista oz. nekoga s primerno izobrazbo, ki bi mi ultra na hitro zlektoriral diplomsko delo in podpisal potrdilo o lekturi.

HVALA.

majcha1982 (at) gmail.com

0     0

lektorca

Gost

Ali ima tvoj faks kakšne specifične zahteve po strokovni izobrazbi lektorja? Sicer bi ti lahko lektorirala jaz, ker to tudi drugače počnem za kruhek, vendar nimam diplome iz slovenistike, pač pa iz prevajanja.

0     0

prava lektorca

Gost

In, te je tvoje trolanje zadovoljilo? Kako malo rabite eni, da vam završi po prazni glavi...

0     0

Maja

Gost

@ prava lektorca - hvala za ponudbo, ampak sem v izogib težavam dala nalogo lektorirat slovenistu.

0     0

prava lektorca

Gost

Tudi jaz bi se odločila enako, razumljivo. Čestitam za diplomo!

0     0

Irena

Gost

Profesorica slovenskega jezika hitro in ugodno lektoriram diplomske naloge in druge vrste besedil. Cena za lektorsko stran diplomskih nalog (1500 znakov brez presledkov) znaša 1,20 evra. Izdam tudi račun in potrdilo o lektoriranju. 

Pri lekturi opravim tudi tehnični pregled nalog po navodilih vaše šole. 

Več informacij prejmete na naslovu irena.zunko@gmail.com ali na http://www.lektoriranje-irena.si/

0     0

Miš

Gost

Meni je diplomo lektorirala ene pri digitpenu. Plačala sem 1,3 evre na stran, imela sem še povzetek v angleščino, naloga je bila gotova v dveh dneh. Zadovoljna!

0     0

Lektorica Ana

Gost

Pozdravljeni. Nudimo Vam hitro, zanesljivo in ugodno lektoriranje. Po izobrazbi smo magistri profesorji slovenskega jezika in književnosti, za svoje storitve izdamo tudi izjavo o jezikovni ustreznosti diplomskega dela ter fotokopije uradnih potrdil o izobrazbi.

Za več informacij se obrnite na lektoriranje.ana@gmail.com

Imejte s soncem obsijan dan

0     0

lektoriranje cena

Gost

Morda ti pomaga tale analiza cen preko 1100 ponudb lektorjev: https://omisli.si/nasvet-strokovnjaka/lektoriranje/lektoriranje-cena-analiza-kaj-nudi-lektor/ ?

0     0
OPOZORILO: STA potovanja ne prevzema odgovornosti za komentarje obiskovalcev. Komentarji so odraz osebnega mnenja posameznikov. Pridržujemo si pravico do neobjave ali izbrisa tem.

All we do is travel

Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Preberite več o piškotih.

STA potovanja
Trg Ajdovščina 1, 1000 Ljubljana

080 47 42

info@stapotovanja.com

Vsak delavnik nas med 8. in 17. uro dobite na telefonskih številkah:

LJUBLJANA
T: 01/ 439 16 90
T: 01/ 439 16 91
M: 041 612 711
L: Ajdovščina 1, Ljubljana

ZAGREB
T: +385 1 488 63 40