Kam te nesejo krila?

Skoči na zadnjo objavo...

Wizz zavarovanje tujina

Dodan: 12.02.18 @20:58:49

ŽigaR

Registriran uporabnik

Turist

Zivjo!

Razmisljam o celoletnem zavarovanju za tujino pri Wiz. Gledal sem paket Wiz tujina plus, do 25.000€ kritja po osebi.

Z 10% popustom stane 45,70€

Ima kdo kaj izkusenj s to zavarovalnico?

Najlepsa hvala za odgovor!

0     0

ANA C.

Gost

Ojla, jaz imam urejeno celoletno WIZ Tujina zavarovanje. Je super - enostavna spletna sklenitev. Zaenkrat sicer še nisem potrebovala pomoči na poti (in upam, da je ne bom). Zadovoljna! 

0     0

nekdo

Gost

Kolk so super moroni, ki hvalijo nekaj, ker je bilo enostavno placati. Nimajo pa nobenih izkusnje z uporabo zakuplenih storitev. Drugic obdrzi zase. Skoda, da nima nihce izkusenj, ker je precej bolj ugodba cena, ko pri CORIS. SAm za CORIS vem, da deluje. Seveda pa moras prebrati droben tistk, ker veliko stvari zavarovanja ne krijejo.

0     0

Aljoša

Gost

Mene tudi zanima - wiz me pride cca 102, coris pa 142 € ... Za Coris sem tudi jaz že slišal/bral da je ok, za wiz pa nikoga ne poznam. Če ima kdo kakšne izkušnje s koriščenjem zavarovanja se toplo priporočam. 

lp

0     0

Mari

Gost

Zdravo,  

z zavarovanjem Coris imam zelo dobre izkušnje. Nesrečo smo imeli v Grčiji in so krili komplet zdravljenje, kar smo kupili v lekarni so povrnili, terkrili pot domov z letalom za poškodovanega in dodatno osebo. 

Zdaj se pa odpravljam na Kubo in razmišljam o WIZu ker je pol cenejši, opisa sta pa za AS in WIZ ista. 

Je kdo že koristil wiz? 

0     0
OPOZORILO: STA potovanja ne prevzema odgovornosti za komentarje obiskovalcev. Komentarji so odraz osebnega mnenja posameznikov. Pridržujemo si pravico do neobjave ali izbrisa tem.

All we do is travel

Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Preberite več o piškotih.

STA potovanja
Trg Ajdovščina 1, 1000 Ljubljana

080 47 42

info@stapotovanja.com

Vsak delavnik nas med 8. in 17. uro dobite na telefonskih številkah:

LJUBLJANA
T: 01/ 439 16 90
T: 01/ 439 16 91
M: 041 612 711
L: Ajdovščina 1, Ljubljana

ZAGREB
T: +385 1 488 63 40