Kam te nesejo krila?

Skoči na zadnjo objavo...

Bangkok》evropska letališča

Dodan: 13.05.18 @08:50:05

Jure

Gost

Živjo,iščem najcenejšo možno varianto letalske karte na relaciji Bankok-Ljubljana,Bangkok--Benetke in še do kakšnega okoliškega letališča.

Pokažejo se mi zelo visoke cene kart.

Kje še iskati?

0     0

..

Gost

Bolj kot se zmišljuješ, slabše cene so. Zato išči samo iz Benetk ali pa samo iz Lj.

0     0

Ptic

Gost

Imas dobre povezave iz Zagreba ce ti ni predalec, z vecimi ponudniki: emirates, qatar airways in turkish. Ponavadi  samo en prestop v dubaju, dohu ali pa . Jaz sem rezerviral karto dva tedna pred odhodom za 600 EUR, Zagreb - Bangkok preko emirates.

0     0

Larosa

Gost

Trenutno gledam letalske karte v nasi top sezoni (zal, kolektivni dopust) in se da dobit karto Ljubljana - Bangkok povratno za priblizno 500 evrov. Meni je to super cena..z Benetk ni nic ceneje, z zagreba pa 30 evrov ceneje, kar pa se ne splaca..problem je le, da julija ni dezja le na koh samui, koh tao (naj me kdo popravi, ce se motim). Da do tja prides je pa spet draga karta..

Zato se nisem kupila tiste za 500 evrov

0     0

Ales

Gost

Jaz sem lani November letel iz Münchna z Emirates. Karte z ein prestopom so med 430 in 550 eur. Vendar super servis. Televizija,hrana,pijaca vse vkljuceno. Nato paar iz Bangkok z letalom na Koh Samui. Muslim da za €70 eur in s Trajektom na Koh Tao. Ce clovek pomisli da potujes tako dalec,500 eur ni velik. Pa tudi tisti notranji transporti se izplacajo. Najcenejsa je zeleznica,v Bangkoku v mestu pa Tuk Tuk,vendar nikoli ne privat na ponujeno Ceno pri Tuk Tuk. Vedno ponuditi polovico od tega. 

0     0

peer

Gost

Letos Februarja letel z Emirati iz Zagreba, karto sem vzel okoli božiča za konec Januarja. Cena je bila 550 eur, z enim prestopom v Dubaiju. Medtem imaš pestro ponudbo notranjih letov iz letališča Don Muang. Takrat so bile cene okoli 40 eur v eno smer.

0     0

GORFL

Registriran uporabnik

Zapečkar

Eva air iz dunaja direkt v bankok. cca 650€ rezervirano 2 tedna pred letom. dobra letalska druzba

0     0

gost

Gost

Jaz grem čez 10 dni za 430€, ampak kupljena karta že Januarja.Z Qatarjem iz Zgreba.Notranje lete za na otoke  imaš pa že za slabih 40 €.(letalo+ladja+ avtobus)

0     0
OPOZORILO: STA potovanja ne prevzema odgovornosti za komentarje obiskovalcev. Komentarji so odraz osebnega mnenja posameznikov. Pridržujemo si pravico do neobjave ali izbrisa tem.

All we do is travel

Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Preberite več o piškotih.

STA potovanja
Trg Ajdovščina 1, 1000 Ljubljana

080 47 42

info@stapotovanja.com

Vsak delavnik nas med 8. in 17. uro dobite na telefonskih številkah:

LJUBLJANA
T: 01/ 439 16 90
T: 01/ 439 16 91
M: 041 612 711
L: Ajdovščina 1, Ljubljana

ZAGREB
T: +385 1 488 63 40