Kam te nesejo krila?

Skoči na zadnjo objavo...

booking.com

Dodan: 28.06.18 @08:39:46

Ajda

Gost

Zanimajo me vaše izkušnje pri rezervaciji hotelov na booking.com (ali hotels.com in podobno) - ali se lahko cene določenih hotelov še spremenijo oz. znižajo (npr. ga ne prodajo in zato naknadno znižajo ceno)? Ali pa je današnja cena končna in se ne bo več spreminjala? Se vam je kdaj zgodilo, da ste isti hotel en dan gledali po eni ceni, čez npr. par tednov pa po nižji?

Hvala.

0     0

miha

Gost

hmm, malo se spreminjajo.. lahko malo padejo (ce ni dost zasedenosti spustijo ceno (tudi do 10%) - to opazim, ce rezerviram par dni pred odhodom in vidim, da dajo popust).

sam, ce je pa na ful sezona (kot npr zdaj) potem pa kvecjemu kaj narastejo. oziroma je tudi problem se kaj pametnega dobit.

obstaja fajn opcija - free cancelation. izberes tak hotel, ki ima to varianto in potem, ce se mu cena spremeni na free skenslas in ponovno rezerviras.

imam pa se boljsi predlog: ze v startu uporabis kak kupon za popust. js imam npr za booking -10% https://www.booking.com/s/57_6/faranj74 in to se da kdaj ponucat..

pa na hotels.com prek appa mislim, da je neka koda (trenutno ne morem pogledat).

0     0

Ajda

Gost

Hvala. To s free cancelation poznam, sem že večkrat naredila. V splošnem nimam izkušenj s tem, da bi cene določenih hotelov padale, kvečjemu naraščajo. Vseeno pa redno spremljam - in to se mi ne da, vsak dan zabit toliko in toliko časa na bookingu da na koncu ugotoviš, da je cena še vedno ista

0     0
OPOZORILO: STA potovanja ne prevzema odgovornosti za komentarje obiskovalcev. Komentarji so odraz osebnega mnenja posameznikov. Pridržujemo si pravico do neobjave ali izbrisa tem.

All we do is travel

Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Preberite več o piškotih.

STA potovanja
Trg Ajdovščina 1, 1000 Ljubljana

080 47 42

info@stapotovanja.com

Vsak delavnik nas med 8. in 17. uro dobite na telefonskih številkah:

LJUBLJANA
T: 01/ 439 16 90
T: 01/ 439 16 91
M: 041 612 711
L: Ajdovščina 1, Ljubljana

ZAGREB
T: +385 1 488 63 40