Kam te nesejo krila?

Skoči na zadnjo objavo...

ETIOPIJA

Dodan: 11.10.18 @18:03:17

ELA

Registriran uporabnik

Turist

Živjo, zamima kakšen nasvet/predlog glede potovanja po severu Etiopije? Proti koncu decembra imava namen za 4 tedne po Etiopiji. Če je ima kdo mogoče tudi približno izračunane stroške bi bila vesela cool

Hvala, Ela

1     0

Matjaž

Gost

Kako pa mislita potovati?

0     0

ELA

Registriran uporabnik

Turist

Sama v lastni režiji z ruzakom in to je to... planirava na treking po gorovju Simien.

0     0

Matjaž

Gost

Tudi jaz planiram enako v sredini februarja, mozno da grem tudi do Danakila.

Šel bi tudi v Sudan in Egipt...

0     0

ELA

Registriran uporabnik

Turist

O super plan-za kolk časa pa planiraš jit? Medva imava tudi plan do Danakila. Medva naj bi šla proti koncu decembra in bi bila januarja že nazaj-tako da bi ti lahko kaj več povedala takrat. 

0     0

Matjaž

Gost

Ja super. Verjetno okoli 10 tednov vse skupaj in pa v obratni smeri start v Egiptu zaključek v Addis Ababi...Nimam še karte in tudi sopotnika ne...

1     0

Marisa

Gost

Pozdravljena Ela, 

v Etiopiji imajo eno čudno navado, nikamor ne smeš brez spremstva. Vsepovsod moraš najeti "spremstvo", ne glede na to ali se odpravljaš v gore, Danakil ali dolino Omo. Zato je po mojem mnenju najboljše imeti lokalnega vodiča, ki poskrbi za vse. Govorim iz izkušenj, sem letos preživela dobra dva meseca tam. Imam par prijateljev (domačinov), ki se ukvarjajo s turizmom. Če rabiš kontakt, povej.

Lp

2     0

ELA

Registriran uporabnik

Turist

Matjaž, upam da najdeš sopotnika, za več informacij ti lahko pomagam konec januarja ????

Marisa, prav imaš glede teh spremstev... je res veliko afriških držav na žalost???? takšnih...da sam od sebe ne moreš nič in zato je tut potovanje kar finančni zalogaj... super bi bil kakršenkoli kontakt lokalcev. Ti dam kar svoj mail: lejculaster@gmail.com

Hvala

0     0

Katra

Registriran uporabnik

Turist

Hej Ela.

Tudi jaz in kolegica bova konec decembra oziroma začetek januarja v Etiopiji. In te dni raziskujeva, kako bi ceneje prišli do Danakilske depresije, mogoče tudi doline Omo etc, ker cene, ki sva jih odkrili do sedaj, so noro visoke. Do sedaj so nama večinoma svetovali, naj se poskusiva priključiti komu oziroma poiskati kakšno skupino in se probati skupinsko pogajati za ceno. Tako da, če hočeta se lahko slišimo, probamo uskladiti želje in poskusiti, če nam rata  

Marisa, tebe bi pa prosila za kontakte kolegov, ki se ukvarjajo z izleti. Lahko kaj napišeš, kolikšne so cene oziroma pod katero ceno ne grejo? Če imaš še kak nasvet, ga bom vesela

Aja pa se moj kontakt: ekatarinabarbara@gmail.com

0     0

trippy

Gost

Pravkar vrnil iz Etiopije - severa, 14 dni skupaj 1200.- EUR z vsemi stroski, letalom in vizo.

Letalo iz Rima - Saudi Airlines  in Flixbus do Rima.

Tudi Danakil in Simien po tri dni z Worldsunethiopiatours za 375.- eur ze vsteto v stroskih.

Barantas na licu mesta za izlete, pa se zastonj te peljejo npr. od Bahir Dahr do Gonder ... Axum do Mekele.

2     0
OPOZORILO: STA potovanja ne prevzema odgovornosti za komentarje obiskovalcev. Komentarji so odraz osebnega mnenja posameznikov. Pridržujemo si pravico do neobjave ali izbrisa tem.

All we do is travel

Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Preberite več o piškotih.

STA potovanja
Trg Ajdovščina 1, 1000 Ljubljana

080 47 42

info@stapotovanja.com

Vsak delavnik nas med 8. in 17. uro dobite na telefonskih številkah:

LJUBLJANA
T: 01/ 439 16 90
T: 01/ 439 16 91
M: 041 612 711
L: Ajdovščina 1, Ljubljana

ZAGREB
T: +385 1 488 63 40