Kam te nesejo krila?

Skoči na zadnjo objavo...

PARIZ 3 dni

Dodan: 14.10.18 @16:28:51

PARIZ

Gost

Pozdravljeni,

planiramo iti v Pariz čez dva tedna en večer in 3 cele dni. Mi lahko predlagate program?

Sami smo okvirno sestavili takole:

prvi večer - ???

1.dan: Louvre, Notre Dame in Latinska četrt (Pantheon, Luksemburški vrtovi),

2.Dan: Eifflov stolp, Slavolok zmage, Montmarte (Sacre Couer, Zid ljubezni, Moulin Rouge),

3.Dan: Versailles, Musee d Orsay.

Je še kaj vrednega, kar bi lahko dodali in da ni ravno preveč odmaknjeno od centra? Koliko časa priporočate za Versailles? Kateri del ob Seni se najbolj splača prehoditi? Kakšna poceni restavracija?

Hvala in lp

0     0

fizbo

Registriran uporabnik

Turist

če nisi nek ljubitelj muzejev predlagam, da izpustiš ta louvre, ker če si, potem boš itak hotel videt celega, za kar pa rabiš 2dni najmanj. Ne it tja sam zato, ker pač moraš it če si v Parizu. Zguba časa, če nisi nek ljubitelj. Pojdi raje z ladjico po seni.

Tut za Versailles računaj celi dan. Že samo pot do tja ti vzame neki cajta, zadeva tam pa je res ogromna.

Jest se splača najbolj v latinski četrti, kjer maš en kup restavracij. Js najraje jem pri kitajcih. Poceni in dobro.

0     0

xxx

Gost

Versailles in vrtovi s prevozom tja in nazaj vameta celoten dan...

0     0

PARIZ

Gost

No, se javljam po potovanju. Na koncu smo bili 5 dni, od tega preživeli v Versaju samo nekaj ur- najprej 1,5h v koloni in 2 uri notri skupaj vred z vrtovi. Če mene vprašaš izguba časa in denarja. Vrtovi iz tal niso prav nič spektakularni, notranji prostori z razstavami pa spominjajo na dele Louvra. Ostalo je bilo odlično, pazite se le žeparjev. Lp

0     0

Duhec

Gost

Jaz sem si prvi dan ogledal Versailles, drugi dan Notre damme, tretji dan pa po naključju sodeloval v znanstvenoraziskovalnem delu lokalnega doktorja in inženirja, ki je z namenom kulturne obogatitve ravno delal ekspertizo o učinku krogel 7,62x39 mm na mimoidoče. Sedaj si ogledujem nebesa...

0     0
OPOZORILO: STA potovanja ne prevzema odgovornosti za komentarje obiskovalcev. Komentarji so odraz osebnega mnenja posameznikov. Pridržujemo si pravico do neobjave ali izbrisa tem.

All we do is travel

Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Preberite več o piškotih.

STA potovanja
Trg Ajdovščina 1, 1000 Ljubljana

080 47 42

info@stapotovanja.com

Vsak delavnik nas med 8. in 17. uro dobite na telefonskih številkah:

LJUBLJANA
T: 01/ 439 16 90
T: 01/ 439 16 91
M: 041 612 711
L: Ajdovščina 1, Ljubljana

ZAGREB
T: +385 1 488 63 40