Kam te nesejo krila?

Skoči na zadnjo objavo...

"ostrina" predmetov v ročni prtljagi

Dodan: 22.10.18 @08:06:50

Zuza

Gost

Prvič letimo samo z ročno prtljago, kar pomeni, da odpadejo vse škarjice za nohte ipd.... me pa zanima, a recimo okroglo pilico, ščipalko za nohte in pinceto lahko neseš gor?

Hvala laughing

0     0

Blaz

Gost

Lahko, preverjeno, povsod do sedaj brez problema.

0     0

Zuza

Gost

Hvala!

0     0

Špela

Gost

Mislim da je to zelo odvisno...jaz sem v ročni imela britvici in škarje, je šlo skozi. Medtem ko so mi zasegli deodorant v spreju.

0     0

Blaz

Gost

Deodorant v spreju je prepovedano nesti na letalo, so povsod opozorila.

0     0

Blaz

Gost

In ne vem kaj ima deodorant v spreju veze z vprasanjem in naslovom teme (ostrina predmeto v rocni prtljagi).

0     0

Špela

Gost

Pač hotela sem poudariti da včasih vržejo starn kakšno tako stvar, ki gre sicer običajno skozi. Meni so prvič vrgli deodorant stran. Pred leti pa sem z AirFrance prišla skozi tudi s švicarskim nožem.

0     0

nekdo

Gost

To, da obcasno kaj spregledajo ne pomeni, da je dovoljeno. Sicer pa je odvisno o carinika, do carinika, ali se mu nekaj zdi ze dovolj nevarno ali ne.

0     0

kaj je dovoljeno

Gost

Karkoli kar je v spreju - če govorimo o dozah, ki uporabljajo potisni plin in so pod tlakom, je prepovedano nesti na letalo, saj lahko zaradi nižjega tlaka na višini, pride do eksplozije deodoranta. Spreji niso dovoljeni nikjer - ne v ročni in ne v čekirani prtljagi!

Če je kdaj komu kakšen varnostnik na pregledu kakšno stvar spregledal, to še ne pomeni, da je to generalno dovoljeno. 

Podrobne informacije o vsem kar je in kar ni dovoljeno v prtljagi, lahko kdorkoli najde na spletni strani katerekoli letalske družbe ali kateregakoli letališča. Vsem, ki potujejo, priporočam, da si jih pred potovanjem preberejo, saj je vsak sam odgovoren za predmete v svoji prtljagi in bo tudi sam nosil morebitne posledice če pride do kakršnihkoli zapletov!

0     0

Ryanair

Gost

A potem sigurno je dovoljeno v ročni prtljagi imeti britvico in ščipalko za nohte?

0     0
OPOZORILO: STA potovanja ne prevzema odgovornosti za komentarje obiskovalcev. Komentarji so odraz osebnega mnenja posameznikov. Pridržujemo si pravico do neobjave ali izbrisa tem.

All we do is travel

Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Preberite več o piškotih.

STA potovanja
Trg Ajdovščina 1, 1000 Ljubljana

080 47 42

info@stapotovanja.com

Vsak delavnik nas med 8. in 17. uro dobite na telefonskih številkah:

LJUBLJANA
T: 01/ 439 16 90
T: 01/ 439 16 91
M: 041 612 711
L: Ajdovščina 1, Ljubljana

ZAGREB
T: +385 1 488 63 40