Kam te nesejo krila?

Skoči na zadnjo objavo...

Biliger Mietwagen najem ZDA - vprašanje o kritju

Dodan: 27.11.18 @08:20:04

Dreamcatcther

Registriran uporabnik

Zapečkar

Lep pozdrav, 

Najprej bi se rad zahvalil vsem, ki ste mi svetovali glede  izdelave itinerarija po zahodu ZDA. Če koga zanima iz smeri LA - SD - LV - SF mi lahko piše in mu posredujem  

Imam pa še (upam da) zadnjo dilemo. Včeraj sem naletel preko nemškega portala Biliger Mietwagen ponudbo, ki se mi je zdela glede na ceno zelo primerna (249€ 10dni). Seveda  osnovno znanje nemščine in google translate nista zagotovilo za uspeh, zato bi rad povprašal še tukaj, če so pogoji OK, ali sem rezerviral mačka v žaklju? 

INCLUDED IN THE PRICE:

airport surcharge

comprehensive (CDW) without deductible

Liability for disc and puncture damage

theft insurance

Liability insurance

Disposable fee

Unlimited kilometer 

Fully comprehensive with excess: (including taxes); Deductible 0 USD

Liability for disc and puncture damage: (including taxes); Deductible 0 USD

Theft insurance: (taxes included); Deductible 0 USD

Liability insurance: (including taxes);

Maximum coverage 1,000,000 USD

The deductible is the amount stipulated by the car rental company for which you are liable in the event of damage or theft of the vehicle. damage on Tires, windscreens, glass and chassis or their loss may not be covered by the CDW. Please inquire in this regard at the rent desk. If you purchase the deductible exclusion insurance from a third party, the principal driver must submit his / her credit card to the rental counter in order to do so the car rental agency can authorize the deposit

Tank control: Full - Full You get your vehicle with a full tank. To avoid fuel costs, you must return the car with a full tank

For a fee of $ 13 per day, maximum of $ 65; (Taxes included) You can add an additional driver to your rental car booking. You're welcome pay for additional driver at the car rental counter when you pick up your vehicle 

CAR: Ford Focus or similar

PERIOD: 10 days 

PRICE: 248.57 € (to be collected by the organizer)

TOTAL AMOUNT: From the organizer Argus (CarTrawler) collected amount -248,57 €

Moti me, ker nikjer ni zabeleženo v zgornjem dopisu, da je vključen dodatni voznik, kot je zapisano tukaj:

[img]http://shrani.si/f/3g/1v/vuu9BLl/dasfd.jpg[/img]

hvala, 

0     0

Dreamcatcther

Registriran uporabnik

Zapečkar

Pardon slika ni prijela: 

http://shrani.si/f/3g/1v/vuu9BLl/dasfd.jpg

0     0

MSM

Gost

Billiger Mietwagen ni zanesljiv posrednik.

Rezerviraj direktno pri katerem od ameriških ponudnikov - Alamo, Dollar, Thrifty, National. Uporabi njihove evropske strani - npr. alamo.de ali alamo.co.uk

0     0

sda

Gost

Jaz z Billiger Mietwagen.de nimam nobenih slabih izkušenj. So pa oni samo spletna stran preko katere razni posredniki ponujajo rentanje avtov. Tako da je odvisno preko katerega posrednika rentaš avto in ne od billiger-mietwagna.

Jaz v ZDA sicer najraje vzamem avto pri Alamo - preveri tudi preko alamo.de in alamo.co.uk (kakor je svetoval moj predhodnik), čeprav sedaj že nekaj let niso več tako poceni. Preveri še preko autoeurope.eu - včasih na tej strani dobiš še ceneje (odvisno od termina in lokacije).

Drugače pa je tvoja zgoraj navedena rezervacija ok - ima vsa zavarovanja kot je potrebno. Jaz razumem, da dodatnega voznika NIMAŠ vključenega v ceno - doplačati ga moraš 13 usd /dan. Preveri še enkrat celotno rezervacijo ki jo imaš v nemščini - tam sigurno piše če je dodaten voznik vključen.

0     0

MSM

Gost

Autoeurope je posrednik in tudi Billiger mietwagen je posrednik. Oni prodajajo ponudbo več različnih rentacar agencij in v nekaterih primerih vrinejo zraven še neka svoja zavarovanja (npr zavarovanje odbitne franšize ipd.). Če pogledaš spletne ocene lahko hitro vidiš, da je kar nekaj primerov, ko škode niso hoteli povrniti ali pa so z izplačilom zavlačevali mnogo bolj, kot je bilo to potrebno. Če se ne motim, je tudi na tem forumu že napisanega nekaj na to temo.

Kakorkoli, moj nasvet je da se avto vedno in povsod rezervira direktno pri uveljavljenih rentacar agencijah. Tudi če je par evrov dražje. V škodnih primerih so ponavadi v igri kar lepi denarci. To še posebej velja za ZDA, kjer lahko, sploh kadar pride do telesnih poškodb, škoda hitro doseže miljonček ali dva. V takšnih primerih je na svoji strani dobro imeti agencijo, ki bo tak znesek sposobna povrniti, ne pa nekega garažnega posrednika, ki preko svoje spletne strani vleče minimalno provizijo za sklenjene rezervacije.

0     0

MSM

Gost

Aja, pa še to - v Kaliforniji jim zakonodaja nalaga, da so vsi dodatni vozniki brezplačno vključeni v ceno.

0     0
OPOZORILO: STA potovanja ne prevzema odgovornosti za komentarje obiskovalcev. Komentarji so odraz osebnega mnenja posameznikov. Pridržujemo si pravico do neobjave ali izbrisa tem.

All we do is travel

Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Preberite več o piškotih.

STA potovanja
Trg Ajdovščina 1, 1000 Ljubljana

080 47 42

info@stapotovanja.com

Vsak delavnik nas med 8. in 17. uro dobite na telefonskih številkah:

LJUBLJANA
T: 01/ 439 16 90
T: 01/ 439 16 91
M: 041 612 711
L: Ajdovščina 1, Ljubljana

ZAGREB
T: +385 1 488 63 40